Mehmet Kılıç - kompromissLOS für das Leben!

Sprache/Language
Fr, 29. Mai 2020
>> Bücher >> Çikiş Yolu 

Start
Person
Almanach
Literatur
Kunst
Bücher
Als Gastarbeiterkind in der Türkei
von einem, der auszog...
Viel Glück, Elif!
Fühle dich wie zu Hause
Sevgi Ekeceğiz Sevgi Biçeceğiz
Wenn ich im Weinen lache
Wer, wenn nicht ich?
Den Granit durchnagen
Die Sonne wird uns allen gehören
Umarmen
Güneş
Ana (türkisch)
Çikiş Yolu
Ana (deutsch)
Ausweg
Ana 2.0 (deutsch)
YENİ DÜNYA DÜZENİ
NEUE WELTORDNUNG
Ana 2.0 (türkisch)
Visionen
Theaterprojekt 2008
Bestellen
Neue Weltordnung
Gästebuch
Impressum
405482
Für eine erste

per e-Mail.

Çikiş YoluÇikiş Yolu hakkinda

In türkischer Sprache.

Insanlik, görünürde sürekli ilerleme, gelisme ve zenginlesme kaydeden, ama gercekte insani kendi öz ve dogal degerlerinden uzaklastirarak, sürekli daha da mutsuzlastiran bir toplumsal model icinde cirpinip durmaktadir. Sistemin yönü yanlistir. Gercegi ve dogruyu yanlis yolda aramak da yanlistir. Yanlis yolda gösterilecek her türlü etkinlik, verilecek her türlü emek, yanlisin güclenmesine, dogrulardan daha da uzaklasilmasina bir destek anlamina gelecektir.

Artik insanlik bu yolda yorgun ve bitkin düsmüstür. Sürekli kan kaybetmektedir. Bu gidis, toplumsal ve bireysel bir kurtulusu mümkün kilamaz, kilamayacak!

Insanlik ve onun bireyleri, hatalarinin farkina varabilecek, kendi öz dogrularini bulabilecek güc ve istektedir. Bu kitabi elinize aldiginiza göre, siz de bir „cikis yolu” arayanlardansiniz.

Bu kitapta yeni bir „toplumsal yasam modeli” önerilmektedir. Yazarin, yeryüzüne insan onuruna yarasir bir düzenin nasil yerlestirilebilecegi konusundaki görüs ve düsüncelerini inceleme olanagi su anda elinizdedir.

Mehmet Kilic, önerdigi bu yeni „toplumsal yasam modeli'ni hayata gecirebilme konusunda, sizi de el ele vermeye davet ediyor.

„Çikiş Yolu” ndan önce, yazarin romani „ANA” yi okumaniz, elinizde bulunan bu yeni „toplumsal yasam modeli” önerisini, romandaki kurgu isigi altinda inceleyebilmeniz ve tartisabilmeniz icin kolaylik saglayacaktir.
 

Kılıç, Mehmet: Çikiş Yolu. Bad Kreuznach, März 2016


  Zur Übersicht wechseln
[ Zurück ]
  Dieses Buch bestellen
[ Bestellen ]

[ Start ] [ Person ] [ Almanach ] [ Literatur ] [ Kunst ] [ Bücher ] [ Visionen ] [ Theaterprojekt 2008 ] [ Bestellen ] [ Neue Weltordnung ] [ Gästebuch ] [ Impressum ]

Copyright © 2006-2020 by Mehmet Kılıç c/o MehmetKilic.com  -   Produced 2006-2020 by CompuHelps.  (Revision 1.8.9:0L / 11.05.2020).